1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Na sumie Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  2. Dziś w nocy zmarła wieloletnia gospodyni ks. Prałata Piotra Skury P Eleonora Maciusiak. Pogrzeb we Środę o godz.15.00
  3. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień. W miesiącu tym modlić się będziemy o trzeźwość w naszym narodzie, w naszej parafii i w naszych rodzinach. Zachęcam również aby w tym miesiącu powstrzymać się lub też ograniczyć spożywanie napojów alkoholowych.
  4. Już tradycyjnie 6 sierpnia wyruszy na Jasną górę Pielgrzymka Płocka. Zachęcam do modlitewnej łączności z pielgrzymami.
  5. Od 6 sierpnia to znaczy od dnia kiedy na Jasną Górę wyruszą nasi pielgrzymi będziemy gromadzić się codziennie o godz. 20:30 na Apelu Jasnogórskim. Zachęcam do jak najliczniejszego udziału wszystkich parafian i gości.
  6. W czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego. U nas Msza św. odprawiona będzie o godz. 18:00.
  7. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź od godz. 17:45
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.
  9. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.