1. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty go Grobu Pańskiego mieszkańcom ul. Płońskiej (zbierali mieszkańcy), Bloku nr 9 z ul. O. Honorata, wpłynęło też 12 ofiar indywidualnych. W sumie zebraliśmy 6120 złotych. Po zakupie kwiatów i materiałów do dekoracji pozostało nam 1280 złotych. Pieniądze te dołożymy do zakupu profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego na procesje. Sprzęt ten będzie kosztował około 3 tyś. zł.
  2. We wtorek, środę i czwartek kancelaria parafialna czynna będzie tylko po południu od godz. 16:30 do 17:15.
  3. W najbliższa niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego. Ofiary jakie zbierać będziemy w tym dniu już tradycyjnie przekażemy na Caritas na pomoc dla najbardziej potrzebujących.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny"
  5. Jeszcze raz Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary jakie zbieraliśmy na Wyższe Uczelnie Katolicki