1. Bóg zapłać p. Annie Dudziej za piękną dekorację wielkopostną do naszego kościoła.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci przystępujących w tym roku po raz pierwszy do komunii św. i ich rodziców.
  3. Przypominam, ze Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie. Serdecznie zapraszam do udziału w tych nabożeństwach
  4. W ubiegłym tygodniu miało być spotkanie rady parafialnej, które się nie odbyło ponieważ byłem na pogrzebie mamy O. Adama Sobiecha z naszego klasztoru. Spotkanie to odbędzie się w tym tygodniu w czwartek o godz. 19:00, zaś wszystkich proszę o modlitwę w intencji mamy ojca Adama.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny. Można też już kupić baranka do koszyczka wielkanocnego. Kupując tego baranka pomagamy najuboższym dzieciom.