1. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Wszystkim za życzliwe przyjęcie nas składamy serdeczne Bóg zapłać. Dokładne sprawozdanie z kolędy będzie w najbliższym czasie.
  2. Obchodzimy dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Rozpoczynamy też Tydzień modlitw o zjednoczenie chrześcijan. Kto w tym czasie uczyni cokolwiek dla jedności kościoła ( modlitwa, post jałmużna) i weźmie udział w zakończeniu tego tygodnia modlitw, może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1860 zł.
  4. Wczoraj dzieci i młodzież rozpoczęli ferie zimowe. Życzymy im dobrego i bezpiecznego wypoczynku i jednocześnie przypominamy, że ferie nie zwalniają nikogo z niedzielnego obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
  5. 24 stycznia w kościele Ojców Kapucynów o godz. 15 odbędzie się „Zakroczymskie Kolędowanie"
  6. W czasie ferii kancelaria parafialna będzie czynna tylko w godzinach popołudniowych w godzinach od 16:30 do 17:15. W sprawach pilnych, takich jak wyjazd do chorego czy pogrzeb można zgłaszać się w każdym czasie.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny