1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Na sumie, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Adoracja i procesja.

2. Jeszcze raz przypominamy wszystkim dzieciom i rodzicom o tym, że wakacje nie zwalniają nikogo z niedzielnego uczestnictwa we Mszy św.

3. W dniu 9 lipca (środa) będziemy gościli w naszej parafii XVII Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Łomżyńskiej w intencji trzeźwości narodu. W związku z tym w środę wieczorem o godz. 20:00 pielgrzymi będą adorować najświętszy sakrament, a o godz. 20:30 odśpiewają Apel Jasnogórski. Natomiast w czwartek o godz. 6:00 będą uczestniczyli we Mszy świętej. Na te nabożeństwa i Mszę świętą zapraszamy wszystkich parafian.

4. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

5. Przypominamy, że w miesiące wakacyjne kancelaria parafialna jest czynna od 17:00 do 17:50.

6. W następna niedzielę nabożeństwo Fatimskie. Po procesji odmówimy litanię do św. Jana Pawła II, i ucałujemy relikwie. O poprowadzenie różańca prosimy radę parafialną.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny miesięcznik Trzeźwymi Bądźcie.