1. W najbliższą niedzielę dzieci z klas IV o godz. 10:00 odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne.
  2. W piątek o godz. 15:45 próba dla dzieci odnawiających przyrzeczenia, a po niej spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin.
  3. Próba dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 6 czerwca o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa.
  4. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Na sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  5. W poniedziałek obchodzimy Dzień Matki. W intencji wszystkich matek modlić się będziemy podczas nabożeństwa majowego po Mszy św. o godz. 17:00.
  6. Od miesiąca czerwca jedna taca z m-ca będzie przeznaczana na cele remontowo budowlane prowadzone w naszej parafii. Tacę taką będziemy zbierać zawsze w drugą niedzielę m-ca w czerwcu wypada ona 8 czerwca. Więcej informacji na ten temat podamy za tydzień.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny"