1. Dziś podczas Mszy św. o godz 10:30 najmłodszym uczniom poświęcimy plecaki i przybory szkolne.
  2. W niedzielę 15września w naszej parafii obchodzić będziemy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, który połączony jest z naszymi dożynkami Gminno Parafialnymi. Mszę św. o godz. 12:00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Prałat Jerzy Zając. Program Dożynek wywieszony jest na plakatach. Uroczystości rozpoczniemy od godz. 11:30. Organizatorami są: Miasto i Gmina Zakroczym, Parafia św. Józefa w Zakroczymiu, Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminna Biblioteka Publiczna w Zakroczymiu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zakroczymiu i Karczma pod Jaworem, Sołectwa i Grupy Seniorów. Uroczystości ubogaci Kapela Gżegżółki. Zapraszamy serdecznie na tę uroczystość asystę parafialną, dzieci do sypania kwiatkami, ministrantów oraz wszystkich parafian i gości. Mieszkańców Wólki Smoszewskiej prosimy o przygotowanie kosza z warzywami i owocami oraz Chleba Dożynkowego.
    W najbliższą niedzielę obchodzimy też w naszej parafii dzień Eucharystyczny. Po każdej Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Dzisiejsza ofiary przeznaczamy na cele inwestycyjne. Wpłynęła też ofiara indywidualna w wysokości 200 zł. Bóg zapłać.
  4. W piątek o godz. 20:00 Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznia zapraszamy.
  5. W sobotę dzieci z naszej parafii wyjeżdżają do Rostkowa. W związku z tym wyjazdem nie będzie zbiórki dla ministrantów.
    Od poniedziałku można zamawiać Msze św. na 2025r. Można też będzie zamawiać wypominki całoroczne i jednorazowe.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.