1. Dziś podczas podczas Mszy św. o godz. 10:30 będziemy dziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny. Bóg zapłać za obecność dyrekcji szkoły, nauczycielom, pocztowi sztandarowemu, dzieciom i młodzieży oraz rodzicom za dzisiejszą obecność.
  2. Dzieciom, które w piątek zakończą rok szkolmy przypominamy, że wakacje nie zwalniają nikogo z uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej.
  3. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną na cele inwestycyjne zebraliśmy 2234 zł. serdeczne Bóg zapłać.
  4. o. Grzegorz Filipiuk zaprasza na Pieszą Pielgrzymkę Honoracką z Zakroczymia do Nowego Miasta nad Pilicą do Sanktuarium b. Honorata w dniach 22 – 27 czerwca. Szczegóły pielgrzymki na plakatach i u oo Kapucynów.
  5. W ostatnią niedzielę czerwca będziemy gościć w naszej parafii ks Krzysztofa Nestoruka – salezjanina pracującego w Gruzji – Tbilisi. Opowie nam o pracy misyjnej i o budowie tam szkoły z internatem dla ubogiej młodzieży, a my będziemy mogli go wesprzeć materialnie.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.