1. W najbliższą środę rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. połączone z posypaniem głów popiołem odprawione będą o godz. 9:00 i 18:00. Przypominamy, że w środę popielcową obowiązuje post ścisły. Post ścisły obowiązuje osoby od 18 do 60 roku życia. Pozostali zobowiązani są do wstrzymania się od spożywania potraw mięsnych.
  2. Podczas Wielkiego Postu Droga Krzyżowa odprawiana będzie w każdy piątek o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  3. Dziś o godz. 18:00 podczas Mszy Dla Młodych odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy na tę Mszę św. również tę młodzież, która nie przygotowuje się do bierzmowania.
  4. Rozpoczynamy w dniu dzisiejszym 57 tydzień modlitw o Trzeźwość Narodu. Niech ten tydzień będzie dobrym duchowym przygotowaniem do owocnego Przeżycia Wielkiego Postu.
  5. W dniu dzisiejszym po raz 30 obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich chorych i opiekujących się chorymi.
  6. We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 – Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie Zapraszamy.
  7. Zbiórka dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 11:00.
  8. W ubiegłą niedzielę na ogrzewanie kościoła zebraliśmy 1854,00 zł. Serdeczne bóg zapłać.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.