1. Od najbliższej niedzieli rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Różaniec w naszym kościele będziemy odmawiać w dni powszednie o godzinie 17: 00, zaś w niedziele podczas każdej Mszy św odmówimy dziesiątkę różańca. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie. Tych zaś, którzy nie będą mogli przybyć na różaniec do kościoła, zachęcamy, aby odmawiali go w domu. Podczas różańca będzie losowanie figurki Matki Bożej, będą też konkursy dla dzieci.
  2. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, po sumie adoracja i procesja.
  3. Przypominamy, o odbiorze indeksów do Bierzmowania i Komunii św. Indeksy odbierać możemy jeszcze przez tydzień.
  4. W środę wyrusza z naszej parafii pielgrzymka na Bałkany. Głównym celem pielgrzymki jest Medziugorie.

    Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 10:00. Natomiast próba scholi w sobotę o 11:00. Zapraszamy.
  5. Przy wyjściu z kościoła można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.