Dziś w naszej parafii obchodzimy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, połączony z dożynkami. Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. dr Radosław Zawadzki – Dyrektor Caritas Diecezji Płockiej. Kosz z owocami i warzywami oraz chleb przygotowali mieszkańcy Duchowizny, oni te udekorowali nasz kościół i przygotowali oprawę Mszy św. - serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy też księżom za obecność i wspólną modlitwę oraz: asyście parafialnej, dzieciom sypiącym kwiatami, ministrantom oraz wszystkich gościom i parafianom.

Dziś podczas Mszy św. o godz. 10:30 poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych dla najmłodszych uczniów, zaś po Mszy św. rozdamy indeksy dla dzieci z klas komunijnych.W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Stanisława Kostki. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00. W minioną sobotę dzieci z naszej parafii byli na pielgrzymce do Rostkowa. Dziękujemy p. Burmistrzowi Arturowi Ciecierskiemu za użyczenie autokaru oraz ks. Michałowi Guzkowi i p. Elżbiecie Wojciechowskiej p. Marcie Mazur i p. Grzegorzowi Bożymowi za opiekę nad dziećmi.

Prosimy o odebranie indeksów do sakramentu bierzmowania – indeksy odbieramy u ks. Michała.

W związku z planowanym w najbliższą sobotę w szkole piknikiem rodzinnym, zbiórka dla ministrantów i scholi odbędzie się wyjątkowo w piątek o godz. 16:00.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.