1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:00 – adoracja i procesja.
  2. W poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku zostanie odprawiona w niedzielę 10 września o godz. 10:30. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
  3. Spowiedź dla dzieci i młodzieży rozpoczynających nowy rok szkolny będzie w najbliższą sobotę od godz. 17:00.

    W piątek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. U nas Msze św. odprawiane będą o godz. 17:30 i 18:00.

    Nasz odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego połączony z dożynkami Parafialnymi odbędzie się w niedzielę17 września. Szczegóły podamy za tydzień.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.
  5. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 16:30 do 17:15, zaś w sobotę od godz. 9:00 do 10:00.
  6. W najbliższą niedzielę o godz. 18:00 w kościele Ojców kapucynów będzie koncert z okazji 25 lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego pt: : „Kolory Mazowsza”. Na koncert zapraszają: Burmistrz Zakroczymia – Artur Ciecierski, Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik oraz Zastępca Dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie – Magdalena Biernacka.