1. W miniony czwartek wywieźliśmy z naszego cmentarza drugi kontener śmieci. Bóg zapłać p. Milewskim z ul Płońskiej za załadowanie tych śmieci. Jak informowaliśmy po wywiezieniu wszystkich śmieci ustawione będą trzy kontenery i śmieci trzeba będzie segregować.
  2. W niedzielę 23 lipca po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Składając przy tej okazji ofiarę włączamy się do Akcji św. Krzysztof – podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu. Będzie to praktyczny i wymierny wyraz wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże, a także oznaka naszej solidarności z misjonarzami głoszącymi Ewangelię na krańcach świata.
  3. W sierpniu wyrusza 42 Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Osoby chętne to pójścia w pielgrzymce proszone są o przybycie na spotkanie przed pielgrzymkowe, które odbędzie się w niedzielę 23 lipca w parafii św. Wojciecha w Nasielsku po Mszy św. o godz. 17:00. W trakcie tego spotkania będzie można zapisać się na pielgrzymkę i poznać wszystkie szczegóły z nią związane.