1. Dziś obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. odprawiamy o godz. 9:00 i 11:30. Główne nabożeństwo połączone z procesją, zostanie odprawione o godz. 11:30. Zapraszamy na nie asystę, strażaków, dzieci, do sypania kwiatami, dzieci komunijne, ministrantów, oraz wszystkich parafian i gości. W tym roku ze względu na remonty trasa procesji będzie inna: od Rynku pójdziemy ulicą O. Honorata do klasztoru Ojców Kapucynów i ul O. Honorata wrócimy do kościoła. Prosimy o ubranie ołtarzy przez te same grupy jak każdego roku (są to strażacy – ubierają ołtarz w okolicy Poczty, rolnicy – w tym roku Duchowizna – ubierają ołtarz przy kościele Ojców Kapucynów, rzemieślnicy i handlowcy – ubierają ołtarz przy domu p. Barylskich oraz młodzież – ubierają ołtarz przy kościele) i z góry dziękujemy wszystkim ubierającym za ich ofiarną pracę. Od piątku rozpocznie się Oktawa Bożego Ciała, która odprawiana będzie w dni powszednie o godz. 18:00, zaś w niedziele o godz. 12:00.
  3. W sobotę ministranci i schola wyjeżdżają na wycieczkę do Warszawy. Zbiórka o godz. 9:15 przy bramie kościoła.
  4. Rodziców odmawiających różaniec za dzieci prosimy o zmianę tajemnic. Odmawiamy tajemnicę następną.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.