1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
  2. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Zesłanie Ducha Świętego. W tym dniu w naszej parafii dzieci z klas IV, podczas Mszy św. o godz. 10:00 odnowią swoje Przyrzeczenia Chrzcielne. Dzieci odnawiające przyrzeczenia w niedzielę przychodzą do kościoła na godz. 09:30. Bardzo prosimy aby na tę Mszę św. przybyli tylko rodzice, chrzestni i zaproszeni goście. Pozostałych parafian zapraszamy na Msze św w sobotę o godz. 18:00 i w niedzielę o godz. 9:00, 12:00 i 18:00.
  3. Próby dla dzieci odnawiających w najbliższą niedzielę swoje przyrzeczenia odbędą się we wtorek i piątek o godz. 16:00. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin w piątek po próbie.
  4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, które w naszej parafii jest odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, zaś w niedziele po sumie.
  5. W minionym tygodniu wpłynęły ofiary na organy w wysokości 1000,00 zł. i 100,00 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka dla ministrantów zaś o godz. 11:00 próba dla scholi.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.