Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych.

W kancelarii są do odebrania listy na zbiórkę ofiar przeznaczonych na kwiaty go Grobu Pańskiego. Wpłynęły już ofiary z: z Parowy Warszawskiej – 140 zł. ofiary zbierała p. Gabriela Wiśniewska, z Pieczoług i Odpadek 1475 zł, ofiary zbierał p. Izabela Gogacz, z ul O. Honorata od rynku do ronda – 280 zł. ofiary zbierał p. Stanisław Pross i Ostrzykowizny – 1410 zł, zbierały panie Lewandowska Ewa i Rocka Małgorzata. Serdeczne Bóg zapłać zbierającym i ofiarodawcom. Są też już wzięte listy na zbiórkę z Rynku i Wyszogrodzkiej, Ostrzykowizny, Tylnej 9 i domy jednorodzinne, Utraty, Widokowej i Akacjowej, Kościelnej, oraz z Duchowizny Trakt.

Nasze rekolekcje parafialne będą w dniach od 26 do 28 marca. Rekolekcje poprowadzi ks kan. Paweł Rokicki – pracownik Nuncjatury Apostolskiej w Polsce. W najbliższą niedzielę podamy dokładny program.

Przypominamy, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w piątki o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

W ubiegłą niedzielę na tace przeznaczoną na pokrycie kosztów ogrzewania zebraliśmy 2333 zł. i 17 gr. Jeszcze raz Bóg zapłać. Na paliwo w tym miesiącu wydaliśmy ponad 6 tysięcy złotych dlatego też taca z najbliższej niedzieli będzie przeznaczona na ten sam cel.

Spotkanie dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10:00, zaś próba dla scholi o godz. 11:00.

W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00 w ramach nabożeństwa Fatimskiego odmówimy różaniec.

Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny, oraz baranki do święconki. Kupując je pomagamy najuboższym dzieciom. Można też nabywać palmy własnoręcznie robione przez ministrantów, scholę i ich rodziców. Dochód ze sprzedaży palm przeznaczony jest na wakacyjny wyjazd.