1. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź podczas Drogi Krzyżowej
  2. W niedzielę 12 marca po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i odnawiających swoje Przyrzeczenia Chrzcielne.
  3. Dziś po Każdej Mszy św. zbieramy do puszek ofiary przeznaczone na pomoc mieszkańcom Ukrainy poszkodowanym przez wojnę.
  4. Przypominamy, że Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie, zapraszamy do udziału w tych pięknych wielkopostnych nabożeństwach.
  5. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem kościoła.
  6. Zbiórka dla ministrantów i scholi parafialnej w najbliższą sobotę o godz. 10:00.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny. Można też już nabyć baranki wielkanocne do święconki. Kupując baranka pomagamy najuboższym. Cena jednego baranka 8 złotych. Ministranci rozprowadzają też palmy na Niedzielę Palmową – cena palmy 20 zł. Środki uzyskane ze sprzedaży przeznaczamy na cele ministranckie i scholi, w sposób szczególny na ich wakacyjny wyjazd.