1. Wczoraj zatankowaliśmy paliwo do ogrzewania naszego kościoła. Zapłaciliśmy za nie 9600,00 – dziewięć tysięcy sześćset złotych złotych. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary przeznaczone na ten cel.
  2. Jest już gotowy projekt rewitalizacji drogi do naszego kościoła i terenu wokół kościoła. Projekt ten musi być teraz zatwierdzony przez konserwatora zabytków. Po zatwierdzeniu ustalimy dalsze szczegóły odnośnie jego realizacji. O tych ustaleniach będziemy informowali na bieżąco.
  3. W najbliższą niedzielę o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  4. W dniach od 27 lipca do 4 sierpnia organizowany jest wspólny wyjazd autokarowy z parafią w Strzegowie na Węgry i Rumunię. Szczegóły na plakacie i u ks. Damiana.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 zbiórka dla ministrantów a o godz. 11:00 próba dla scholi.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.