1. W najbliższą niedzielę dzieci z klas III podczas Mszy św. o godz. 10:00 przystąpią do I Komunii Świętej. Dzieci przychodzą do kościoła 30 minut przed nabożeństwem. Do kościoła wchodzą dzieci, rodzice i chrzestni. Gości i pozostałych członków rodziny prosimy by pozostali przed kościołem.
  2. Próby dla dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Św. będą: w środę o godz. 16:15 i w piątek o godz. 15:30. W piątek po próbie spowiedź dla dzieci i ich rodzin. Obecność obowiązkowa.
  3. Przypominamy, że Nabożeństwo Majowe odprawiane jest w naszej parafii w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, zaś w niedziele po sumie.
  4. W najbliższą sobotę z powodu wyjazdu starszych ministrantów na turniej piłki nożnej, nie będzie spotkania dla ministrantów.
  5. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia gazeta Gość Niedzielny.