1. W dzisiejszą niedzielę Zesłania Ducha Świętego dzieci z klas IV odnowiły swoje Przyrzeczenia Chrzcielne. Dzieci te będą przychodziły do kościoła na swój „Biały tydzień” od poniedziałku do, piątku na godz. 18:00.
  2. Serdeczne dziękujemy p. Elżbiecie Wojciechowskiej – za przygotowanie tych dzieci do I Komunii Świętej, oraz p. Annie Dudziej za dekorację kościoła.
  3. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 17:30 i 18:00.
  4. W najbliższy czwartek o godz. 20:00 nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie Zapraszamy
  5. W sobotę 15 czerwca Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakroczymiu, Gmina Zakroczym i Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości zapraszają na piknik „zero alkoholu 100% zabawy. Piknik rozpocznie się o godz. 12:00.
  6. W najbliższą niedzielą o godz. 10:30 dzieci i młodzież podziękują Panu Bogu za miniony rok szkolny. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w sobotę od godz. 17:00.
  7. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne, to jest na zakup nowych materacy na ławki w kościele.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.