1. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcia i ofiary. Dziękujemy tym, którzy poczęstowali nas obiadem kawą czy herbatą, dziękujemy kierowcom za przyjazdy po nas i tym, którzy po nas przychodzili i nas odprowadzali.
  2. W najbliższą sobotę wyruszamy w pielgrzymce samolotowo autokarowej do Lourdes. Wyjazd na lotnisko z rynku o godz. 4:00.
  3. W najbliższy piątek przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi.
  4. W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwanego u nas świętem Matki Boskiej Gromnicznej. U nas Msze św. podczas których poświęcimy gromnice odprawione będą o godz. 9:00 i 18:00.
  5. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na remont Polskiego Kolegium Papieskiego w Rzymie.
  6. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.
  7. W dniu dzisiejszym o godz. 15:00 GOK zaprasza na przedstawienie pt. „Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa”
  8. Podczas ferii kancelaria parafialna czynna będzie od godz. 16:30 do godz. 17:15. Od jutra Msze św. w dni powszednie odprawiane będą o godz. 17:30 i 18:00.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety Gość Niedzielny. Do gazety dołączona jest płyta z filmem „Bóg nie umarł” część II.