1. Rozpoczęliśmy nasze rekolekcje adwentowe. Dziś nabożeństwa będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. W poniedziałek o godz. 9:00 Msza św. dla klas VII, VIII i III Gimnazjum o godz. 10:30 Msza św. z nauka dla dzieci młodszych, o godz. 12:00 Msza św z nauką dla wszystkich i o godz. 18:00 Msza św. z nauką dla wszystkich. We wtorek o godz. 9:00 Msza św. z nauką dla wszystkich, o godz. 12:00 Msza św. z nauką dla wszystkich i o godz. 18:00 Msza św. z nauką dla wszystkich. Spowiedź w poniedziałek i wtorek przed i podczas nabożeństw. Rekolekcje prowadzi ks. proboszcz Leszek Błaszczak. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 15:00.
  2. Po Mszy św. o godz. 10: 30 będzie spotkanie dla dzieci z klas komunijnych – następne już w Nowym Roku. Termin zostanie podany w ogłoszeniach.
  3. Roraty w tym tygodniu odprawiane będą od środy do soboty o godz. 07:00.
  4. Można jeszcze kupić wigilijne świece Caritas. Cena dużej świecy 12 zł., a małej 6. Kupując te świece pomagamy ubogim dzieciom. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.