1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Rok Liturgiczny. Za tydzień pierwsza Niedziela Adwentu. Będzie to również pierwsza niedziela miesiąca. W dniu dzisiejszym podczas Mszy św. o godz. 10:30 kandydaci na ministrantów zostaną w sposób uroczysty włączeni do grona ministranckiego.
  2. Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień
  3. Pielgrzymów udających się w lutym do Lourdes i sanktuariów Francji proszę o zgłaszanie się po odbiór Umowy – zgłoszenia. O terminie grudniowego spotkania powiadomimy za tydzień.
  4. Rekolekcja Adwentowe w naszej parafii będą w dniach od 16 do 18 grudnia. Program podamy już za tydzień.
  5. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne - ogrzewanie kościoła.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety Gość Niedzielny i Mały gość Niedzielny.