1. Obchodzimy dziś 100 lecie odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Burmistrz, Rada Miejska i Duszpasterze naszej parafii zapraszamy na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny, która odprawiona będzie o godz. 12:00. Po Mszy św. odbędzie się koncert pod tytułem 100 lat Niepodległej. Podczas koncertu wystąpią: Katarzyna Beresińska, Przemysław Piekutowski, Anita Szczawińska, Rafał Żurek, Piotr Hruszwicki, Patryk Sztabiński, Krzysztof Tomaszewski, Daniel Czok.
  2. We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych, następne spotkanie za tydzień.
  4. W najbliższą Niedzielę będziemy gościć w naszej parafii zespół artystyczny Zbrucz z Tarnopola. Po Mszach świętych będzie można nabyć płyty tego zespołu i pamiątki wykonane przez dzieci rodziców poszkodowanych przez wojnę w Donbasie.
  5. Nadal można zamawiać wypominki całoroczne, zachęcamy też w miesiącu listopadzie do modlitwy za zmarłych.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę: Gość Niedzielny.