1. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Różaniec w naszym kościele będziemy odmawiać w dni powszednie o godzinie 17:00, w niedziele zaś podczas każdej Mszy św. odmówimy dziesiątkę różańca. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie. Tych zaś, którzy nie będą mogli przybyć na różaniec do kościoła, zachęcamy, aby odmawiali go w domu. W piątek i w sobotę z racji na śluby, różaniec odmówimy po Mszy św. o godzinie 18:00.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i odnawiających swoje Przyrzeczenia Chrzcielne. Następne za tydzień.
  3. Wczoraj Rada Duszpasterska zorganizowała wieczorek taneczny. Bóg zapłać organizatorom za ich pracę i zaangażowanie, oraz cukierni Sweet Home z Pomiechówka za ofiarowane nam ciasto.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca w czasie Mszy św. zwyczajowo modlimy się w intencji nowych i świętych powołań do kapłaństwa i zakonu. Pamiętamy w tym dniu także o kapłanach pochodzących z naszej parafii. W pierwszy piątek spowiedź pół godziny przed Mszą św. Przypominamy, że istotą nabożeństwa pierwszych piątków jest udział we Mszy św. i przyjęcie Komunii Świętej zadość czyniącej za grzechy nasze i całego świata. W pierwszą niedzielę miesiąca po sumie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. 
  5. W najbliższą sobotę planujemy wyjazd do Smardzewa na V pielgrzymkę Kół Różańcowych. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Jacka. Jeżeli będzie wystarczająca ilość chętnych do wyjazdu, autokar będzie podstawiony na rynku przed kościołem o godz. 8:30.
  6. Można już zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne. Kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone przy wyjściu z kościoła.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.