1. Dziś w naszej parafii obchodzimy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, połączony z dożynkami. Mszę św. odprawił i kazanie wygłosił ks. Radosław Zawadzki. Wieniec - kosz z owocami i warzywami przygotowali mieszkańcy Duchowizny, oni też zakupili kwiaty do dekoracji naszego kościoła i przygotowali oprawę Mszy św. Na naszej Uroczystości gościmy też Chór Cantate Domino, który swoim śpiewem ubogacił dzisiejszą uroczystość. Wszystkim i za wszystko, serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy też księżom i siostrom za obecność i wspólną modlitwę oraz: asyście parafialnej, strażakom, dzieciom sypiącym kwiatami oraz wszystkich gościom i parafianom.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne.
  3. Wczoraj w Rostkowie – miejscu urodzenia św. Stanisława odbyły się uroczystości poświęcone Jego czci, w których wzięło udział 35 osób z naszej parafii wraz z ks. prefektem i p. katechetką. Dziękujemy p. Burmistrzowi za udostępnienie nam autokaru.
  4. W najbliższą niedzielę do naszej parafii przybędzie obraz św. Stanisława Kostki. Mszę św. na powitanie obrazu odprawimy o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy. Za tydzień podamy też dokładny program Nawiedzenia.
  5. W przyszłą niedzielę to jest 23 września po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci i rodziców z klas komunijnych. Obecność obowiązkowa.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.