1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10:30 będzie poświęcenie plecaków dla dzieci z klas I szkoły podstawowej. Tą Mszą rozpoczynamy również nowy rok szkolny.
  2. W najbliższą niedzielę to jest 17 września w naszej parafii obchodzić będziemy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, który połączony jest z naszymi dożynkami. Mszę św. o godz. 12:00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Radosław Zawadzki. Uroczystość odpustową uświetni swoim śpiewem chór z parafii św. Anny w Pomiechowie Cantate Domino. Chór ten wykona też kilka pieśni patriotycznych przed sumą, dlatego też zapraszamy do kościoła już na godz. 11:30. Zapraszamy serdecznie na tę uroczystość asystę parafialną, dzieci do sypania kwiatkami, ministrantów oraz wszystkich parafian i gości. Mieszkańców Duchowizny prosimy o przygotowanie wieńca dożynkowego. Po sumie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – klasy III Gimnazjum
  3. W czwartek o godz. 20:00 Nabożeństwo Fatimskie. Serdeczne zapraszamy.
  4. W sobotę o godz. 8:00 rano dzieci i młodzież z naszej parafii wyjeżdżają do Rostkowa. Zapisy na wyjazd u ks. prefekta i p. katechetki.
  5. Taca z najbliższej niedzieli będzie tacą inwestycyjną.
  6. W niedzielę 23 września po Mszy św. o godz. 10:30, będzie pierwsze spotkanie dla dzieci i rodziców z klas komunijnych. Obecność obowiązkowa.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.