1. Przypominamy, że w czasie wakacji Msze św. w naszym kościele odprawiamy bez żadnych zmian, wg porządku niedzielnego.
  2. Do kancelarii parafialnej w czasie wakacji zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-17:45
  3. Przypominamy o zapisach na 37. Pieszą Płocką Pielgrzymkę na Jasną Górę. Karty uczestnictwa można odebrać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  4. Spotkanie przed pielgrzymkowe grupy błękitnej Płockiej Pieszej Pielgrzymki odbędzie się 22 lipca o godz. 19:30 w parafii św. Wojciecha w Nasielsku.
  5. Zachęcamy do udziału w naszej parafialnej pielgrzymce rowerowej do Rostkowa, na diecezjalne obchody roku św. Stanisława Kostki. Wyjazd będzie miał miejsce 19 sierpnia. Zgłaszają się również chętni na wyjazd autokarowy. Jeśli zgłosi się dostateczna ilość osób, zorganizujemy także i taki wyjazd do Rostkowa.
  6. W niedzielę 29 lipca będziemy święcić pojazdy mechaniczne
  7. Zachęcamy do lektury tygodnika Gość Niedzielny