1. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 10:30 dzieci i młodzież podziękują P. Bogu za miniony rok szkolny. Zapraszamy na tę Mszę św. młodzież. Dzieci. Rodziców i nauczycieli.
  2. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego w najbliższą sobotę od godz. 17:00 do 17:30.
  3. W środę o godz. 20:00 Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy
  4. Jak już informowaliśmy w dniach od 2 do 9 lutego 2019 roku organizujemy autokarowo - samolotową pielgrzymkę do Lourdes. W trakcie tej pielgrzymki odwiedzimy między innymi takie miejscowości jak: Paryż, Lisieux, Lourdes, Andorę, Caracassonne, Montserrat i Barcelonę. Koszt pielgrzymki 1790 PLN i 460 EURO. Chętni na wyjazd już mogą się zapisywać.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.
  6. Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakroczymiu oraz Klub i Stowarzyszenie Poznańska 38, w sobotę 16 czerwca 2018 już po raz czwarty organizuje Piknik Rodzinny pod hasłem: „0% alkoholu – 100% zabawy”. Ubiegłoroczna impreza jak zawsze cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i została bardzo pozytywnie odebrana przez naszych Przyjaciół z grup samopomocowych jak i społeczność Zakroczymia, w szczególności rodziców z dziećmi.
    Celem spotkania jest pokazanie młodemu pokoleniu, że można bawić się bez alkoholu oraz zachęcić rodziny do wspólnego spędzania czasu.
    Podczas organizowanego przez nas pikniku przewidziane są konkursy i zabawy, dmuchane place zabaw oraz występy zespołów. Szczegóły będą dostępne na plakatach.