1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po ogłoszeniach w związku z dniem samorządowca odczytamy litanię do Najświętszego serca Pana Jezusa. Po Mszy św. będzie koncert, zaś od godz. 15:00 na rynku przewidziane są atrakcje dla dzieci w związku z ich świętem. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziś o godz. 10:00 dzieci z klas IV odnowią swoje Przyrzeczenia Chrzcielne. Dzieci te będą uczęszczały na swój biały tydzień w poniedziałek, wtorek, środę i piątek.
  3. W czwartek o godz. 18:00 ks. Bp Roman Marcinkowski udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. W tym dniu przypada również zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po komunii będzie poświęcenie wianków. Bierzmowani wraz ze swoimi świadkami przychodzą do kościoła na godz. 17:30.
  4. Próby dla kandydatów do bierzmowania będą w poniedziałek i środę o godz. 18:30. W środę kandydaci na próbę przychodzą ze swoimi świadkami, po skończonej próbie będzie spowiedź.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. U nas Msze św. Odprawione będą o godz. 17:30 i 18:00.
  6. Bóg zapłać Parafialnej Radzie Duszpasterskiej i Gospodarczej za zorganizowanie udanego pikniku, który odbył się w dniu wczorajszym. Kosztowało ich to wiele pracy i należą się im ogromne podziękowania. Dziękujemy też bardzo naszym sponsorom a byli to: Urząd Miasta Zakroczym, Złotopolska Dolina, Karczma pod Jaworem, Restauracja Szwagierki, Wilczy Jar, Dom Opieki Marion, Sala Bankietowo – weselna Finezja, cukiernia Sweet Home z Pomiechówka, pan Cezary Jaworski, zakłady pogrzebowe Apokalipsa i Hades. Dziękujemy też zespołowi Luz Band i grupie dzieci z GOK-u z p. Alicją Kabacińską.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.