1. W najbliższą niedzielą dzieci z klas IV odnawiają swoje Przyrzeczenia Chrzcielne. Próba dla tych dzieci będzie w poniedziałek i środę o godz. 16:00, zaś spowiedź w piątek od godz. 18:30 do 19:15.
  2. Dzieci z klas III, które w ubiegłą niedzielę przystąpiły do I Komunii św. złożyły na cele misyjne ofiarę w wysokości 987 złotych, za co serdecznie im dziękujemy.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. odprawiamy o godz. 9: 00 i 11:30. Główne nabożeństwo połączone z procesją, zostanie odprawione o godz. 11:30. Zapraszamy na nie asystę, strażaków, dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię świętą, ministrantów, dzieci do sypania kwiatami, oraz wszystkich parafian i gości. Prosimy również o ubranie ołtarzy w tych samych miejscach i przez te same grupy jak każdego roku (są to strażacy, rolnicy, rzemieślnicy i handlowcy oraz młodzież) i z góry dziękujemy wszystkim ubierającym za ich ofiarną pracę. Od piątku rozpocznie się Oktawa Bożego Ciała, która odprawiana będzie w dni powszednie o godz. 18:00, zaś w niedziele o godz. 12:00.
  4. W środę zapraszamy po Mszy św. o godz. 18:00 ministrantów na zbiórkę.
  5. W sobotę zapraszamy na piknik rodzinny zorganizowany przez Duszpasterską Radę Parafialną. Wśród atrakcji min. dmuchańce, loteria fantowa w której wygrać można elektryczną hulajnogę, konkursy i zabawy, występy dzieci i młodzieży grupy wokalnej działającej przy GOK, zespól Blues Band, piosenka biesiadna. Będą też kiełbaski z rośna, ciasto, napoje zimne, kawa za symboliczną opłatą. Przez cały czas muzyką będzie nam umilał czas p. Maciej Romanowski.
  6. W najbliższą środę o godz. 18:30 próba dla młodzieży przed bierzmowaniem.
  7. W Boże Ciało OAT zaprasza na koncert który odbędzie się na rynku o godz. 18:00. Szczegóły na plakatach.
  8. Pierwsza Komunia św. dla klas III w 2019 roku będzie 26 maja zaś odnowienie przyrzeczeń dla klas IV 9 czerwca.
  9. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne.
  10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.