1. W dzisiejszą niedzielę Zesłania Ducha Świętego dzieci z klas III po raz pierwszy przystąpiły do pierwszej Komunii Świętej. Dzieci te będą przychodziły do kościoła na swój „Biały tydzień od poniedziałku do, piątku na godz. 18:00. W tym roku darem ołtarza od dzieci komunijnych jest ambonka i mikrofon do miejsca przewodniczenia. Bóg zapłać.
  2. Serdeczne dziękujemy p. Elżbiecie Wojciechowskiej – za przygotowanie tych dzieci do I Komunii Świętej, oraz p. Annie Dudziej za dekorację kościoła.
  3. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 17: 30 i 18:00.
  4. Próby dla dzieci odnawiających swoje przyrzeczenia będą w tym tygodniu w Poniedziałek i Środę o godz. 16:00.
  5. W sobotę 02 czerwca zapraszamy na piknik rodzinny, który organizuje Rada Duszpasterska. Dokładny program podamy w najbliższą niedzielę. Nadal prosimy o fanty do loterii, będziemy wdzięczni też tym którzy wesprą nas materialnie. Kilku sponsorów już mamy.
  6. Przypominamy, ze w lutym 2019 r. podczas ferii zimowych organizujemy pielgrzymkę autokarowo samolotową do Lourdes. Trasa będzie wiodła od Paryża do Barcelony. Za tydzień rozpoczniemy rezerwację miejsc.
  7. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny i mały Gość Niedzielny.