1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś też dzieci z klas komunijnych mają swoje ostatnie spotkanie niedzielne.
  2. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Zesłanie Ducha Świętego. W tym dniu w naszej parafii dzieci z klas III, podczas Mszy św. o godz. 10:00 przystąpią do I Komunii Świętej. Bardzo prosimy aby na Mszę św. o godz. 10:00 przybyli Ci którzy są związani z dziećmi komunijnymi (rodziny i znajomi), pozostałych zapraszamy na inne Msze św. Dzieci komunijne w niedzielę przychodzą na godz. 09:30.
  3. Spowiedź dla dzieci ich rodziców i członków ich rodzin będzie w piątek od godz. 18:30 do godziny 19:15.
  4. Próba dla dzieci przystępujących w najbliższą niedzielę do I Komunii Świętej odbędzie się w środę i czwartek o godz. 16:00.
  5. Dziś o godz. 20:00 Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją ze świecami. W ciągu dnia dzisiejszego Msze św. odprawiamy w ornacie ufundowanym przez pielgrzymów, którzy w tym roku byli w Fatimie. Za ornat jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.
  6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa.
  7. Trwają przygotowania do pikniku rodzinnego który odbędzie się 02 czerwca przy naszym kościele. Wśród licznych atrakcji będzie też loteria fantowa. Nadal prosimy ofiarodawców o fanty (mogą to być niewielkie rzeczy), mamy już pierwszych sponsorów i czekamy na innych.
  8. W sobotę o godz. 10:00 zostanie odprawiona w naszym kościele Msza św. połączona z poświęceniem nowego sztandaru naszej szkoły. Część oficjalna odbędzie się w szkole o godz. 11:30. Na tę uroczystość zapraszają Burmistrz Zakroczymia i Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Zakroczymiu.
  9. Dziś o godz. 15:00 GOK zaprasza dzieci z rodzicami na spektakl pt. „Księżniczka Różyczka”
  10. W lutym przyszłego roku podczas ferii organizujemy pielgrzymkę samolotowo autokarową do Lourdes. Za tydzień podamy więcej szczegółów.
  11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.