1. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. U nas w kościele Msze św. odprawione będą o godz. 9:00 i 18:00, zaś o godz. 12:00 Msza św. połączona z poświęceniem ziemi odprawiona będzie na Duchowiźnie przy lesie. Mieszkańców Duchowizny prosimy o przygotowanie tej Mszy św.
  2. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca, spowiedź przed Mszami świętymi, najbliższa niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatami, ministrantów i asystę.
  3. Próby dla dzieci przystępujących w tym roku do I komunii św. i odnawiających swoich przyrzeczeń odbędą się w następnym tygodniu.
  4. Od pierwszego maja rozpocznie się Nabożeństwo Majowe. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie, które odprawiane będzie w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17:00, zaś w niedziele po sumie. Zachęcamy również do odprawiania go przy figurkach oraz o ubranie przydrożnych kapliczek.
  5. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia gazeta Gość Niedzielny,