1. Dziś po każdej Mszy św. przedstawiciele parafii św. Barbary w Modlinie twierdzy zbierają ofiary do puszek na budowę kościoła. W miarę naszej możliwości postarajmy się wesprzeć tę budowę.
  2. Po Mszy św. o godz. 10: 30 będzie spotkanie dla dzieci przystępujących w tym roku do komunii świętej, Następne spotkanie za tydzień.
  3. W minionym tygodniu odbyło się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Podczas tego spotkania radni zaplanowali organizację festynu rodzinnego. Będzie on zorganizowany 2 czerwca a dochód z niego przeznaczony zostanie na organizację kawiarenki przy kościele. Już teraz zwracamy się z prośbą o fanty na loterię. Zorganizowany też będzie we wrześniu rodzinny rajd rowerowy, w lutym 2019 roku będzie zorganizowana pielgrzymka samolotowo autokarowa do Lourdes, organizowane też będą pielgrzymkę autokarowe po Polsce. Szczegóły będziemy podawali w trakcie organizowania poszczególnych imprez.
  4. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dziś o godz. 15:00 dzieci z rodzicami na spotkanie z podróżnikiem Robertem Gontkiem pt "Ekwador i Galapagos. Ameryka Południowa w Pigułce".
  5. Taca z najbliższej niedziele będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny,