1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. W sobotę 11 listopada – Dzień Odzyskania Niepodległości. O godz. 12:00 będzie odprawiona w naszym kościele Msza św. w intencji Ojczyzny, a po niej będzie koncert wokalno-instrumentalny pieśni patriotycznej i żołnierskiej. Po koncercie ok. godz. 14:00 nastąpi złożenie kwiatów na rynku i na cmentarzu. Serdecznie zapraszamy w imieniu Urzędu Miasta i własnym na tę uroczystość.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych.
  4. Taca z najbliższej niedzieli będzie tacą inwestycyjną i przeznaczamy ją na zakup paliwa do ogrzewania kościoła.
  5. Nadal można zamawiać wypominki całoroczne.
  6. Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny, nadal jest do nabycia Kalendarz Rolnika.
  7. Komunikat KEP w sprawie wolnych niedziel.