1. 1. października Rada Duszpasterska przy naszej parafii organizuje rajd rowerowy. Rajd połączony będzie ze zwiedzaniem z przewodnikiem Twierdzy Modlin. Do udziału zapraszamy całe rodziny, oraz dzieci ze swoimi opiekunami prawnymi. Zbiórka i zapisy przed kościołem o godz. 11:30. Następnie udajemy się na wspólną Mszę św. o godz. 12. Rozpoczęcie rajdu około godz. 13 sprzed kościoła. Prosimy zabrać ze sobą suchy prowiant, wodę i kiełbaskę na ognisko. W czasie zwiedzania Twierdzy, możliwe będzie wejście na Wieżę Tatarską. Koszt biletu wstępu to 5 zł. Zakończenie rajdu około godz. 16. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rajdu. Jest on wywieszony na tablicy ogłoszeń, a od poniedziałku będzie zamieszczony na stronie internetowej parafii. W kancelarii parafialnej są formularze zgłoszeniowe. Serdecznie zapraszamy.
  2. Bóg zapłać Parafialnej Radzie Duszpasterskiej za zorganizowanie wczorajszego, bardzo udanego wieczoru tanecznego.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 Spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.