1. Dziś o godz. 20:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które połączone będzie z ostatnim Apelem Jasnogórskim. Bardzo proszę o zabranie na to nabożeństwo świec.
  2. We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. U nas Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę to jest o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św.
  3. W dniach 16 – 17 września Zakroczym nawiedzą relikwie bł, Honorata Koźmińskiego. Dokładny program zamieszczony jest na plakatach wywieszonych przed kościołem, będziemy go również we wrześniu podawać w ogłoszeniach duszpasterskich. Również 17 września będziemy przeżywać dożynki parafialne połączone z odpustem na Podwyższenie Krzyża Świętego.
  4. Można się jeszcze zapisywać na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Program tej pielgrzymki wywieszony jest w gablocie przed kościołem.
  5. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.