1. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień. W miesiącu tym modlić się będziemy o trzeźwość w naszym narodzie, w naszej parafii i w naszych rodzinach. Zachęcam również aby w tym miesiącu powstrzymać się lub też ograniczyć spożywanie napojów alkoholowych.
  2. Dziś w Święto Przemienienia Pańskiego z Płocka wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Wędrują w niej też i nasi parafianie. Pamiętajmy o pielgrzymach w naszych modlitwach.
  3. Od dzisiejszej niedzieli do 13 sierpnia gromadzić się będziemy codziennie w naszym kościele o godz. 20:30 na Apelu Jasnogórskim. W niedzielę 13 sierpnia Apel ten będzie połączony z nabożeństwem Fatimskim i rozpocznie się pół godziny wcześniej czyli o godz. 20:00. Zachęcam do jak najliczniejszego udziału wszystkich parafian i gości.
  4. Nadal można się jeszcze zapisać na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Zapisy te prowadzimy do końca września, bądź do wyczerpania miejsc. Tych wolnych miejsc pozostało nam jeszcze około 10
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.