1. Można już zapisywać się na pieszą pielgrzymkę z Płocka do Częstochowy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej. Nadal też zapisujemy na pielgrzymkę do Santiago de Compostela i Fatimy, która odbędzie się w styczniu 2018 roku.
  2. W najbliższą niedzielę to jest 23 lipca po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Składając przy tej okazji ofiarę włączamy się do Akcji św. Krzysztof – podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu. Będzie to praktyczny i wymierny wyraz wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże, a także oznaka naszej solidarności z misjonarzami głoszącymi Ewangelię na krańcach świata.
  3. Dzisiejsze ofiary są przeznaczone na cele inwestycyjne. Bóg zapłać.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.