1. W dzisiejszą niedzielę Zesłania Ducha Świętego dzieci z klas III po raz pierwszy przystąpiły do pierwszej Komunii Świętej. Dzieci te będą przychodziły do kościoła na swój „Biały tydzień w poniedziałek, środę, czwartek i piątek na godz. 18:00. W tym roku darem ołtarza od dzieci komunijnych i młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania jest odnowiona i poprawiona nasza dawna chrzcielnica. Bóg zapłać.
  2. Serdeczne dziękujemy p. Elżbiecie Wojciechowskiej – za przygotowanie tych dzieci, oraz p. Annie Dudziej za dekorację kościoła.
  3. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 17: 30 i 18:00.
  4. Próba dla kandydatów do bierzmowania będzie w poniedziałek o godz. 18:30, po próbie spowiedź przed bierzmowaniem.
  5. We wtorek o godz. 18:00 młodzież z nasze parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.
  6. Próby dla dzieci odnawiających swoje przyrzeczenia będą w tym tygodniu w następujących terminach. Dzieci z klas IV mają swoje próby w środę i czwartek o godz. 15:30, zaś dzieci z klas V w środę i czwartek o godz. 16:30. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców w piątek od godz. 16:00 do godz. 17:00.
  7. W niedzielę o godz. 10:00 swoje przyrzeczenia chrzcielne odnowią dzieci z klas V, zaś o godz. 12:00 dzieci z klas IV.
  8. W sobotę od godz. 15:00 do godz. 20:00 zapraszamy na piknik rodzinny, który organizuje Rada Duszpasterska. Wśród atrakcji między innymi: gry i zabawy dziecięce, turniej tenisa stołowego, występ dzieci i młodzieży z Gminnego Ośrodka Kultury pod przewodnictwem p. Alicji Kabacińskiej, występ zespołu Luz Band, „dmuchańce” dla dzieci, kawa, napoje, degustacja ciast, kiełbaski z grilla, zawody strażackie, zabawa fantowa w której można wygrać rower. Serdecznie zapraszamy. Piknik będzie odbywał się przy plebanii, będą wystawione ławeczki do siedzenia ale można też wziąć ze sobą koc. Wszystkie atrakcje poza losami na zabawę fantową są darmowe.
  9. Przypominamy, ze w styczniu 2018 r. podczas ferii zimowych organizujemy pielgrzymkę autokarową po półwyspie Iberyjskim podczas której między innymi odwiedzimy Santiago de Compostela i Fatimę. można rezerwować miejsca, a szczegóły będziemy podawać w najbliższe niedziele, kiedy będzie już mniej ogłoszeń.
  10. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.