1. Rada Duszpasterska organizuje 10 czerwca Piknik Rodzinny. Szczegóły będziemy podawać sukcesywnie przez kolejne niedziele. Jest przewidzianych podczas tego pikniku wiele atrakcji – szczególnie dla dzieci, przewidziane też są oczywiście i atrakcje dla dorosłych. Wśród atrakcji przewidziana jest loteria fantowa. Jeżeli ktoś podaruje nam jakieś fanty na loterię będziemy mu za to wdzięczni. Fanty można przynosić do kancelarii parafialnej. Pozyskaliśmy też już kilku sponsorów – jeżeli ktoś będzie jeszcze chciał i mógł nas wspomóc w tym przedsięwzięciu będziemy mu za to bardzo wdzięczni.
  2. Próby dla dzieci przystępujących w tym roku do pierwszej Komunii świętej i odnawiających swoje przyrzeczenia odbędą się w następujących terminach. We wtorek o godz. 16:00 klasy IV, w środę o godz. 16:00 klasy III, w czwartek również o godz. 16:00 klasy piąte.
  3. W piątek w dniu matki podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy się modlić w intencji naszych mam.
  4. Dziś po Mszy św. O godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, które odprawiane jest w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17:00, zaś w niedzielę po sumie.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny” i mały gość niedzielny.