1. Bóg zapłać mieszkańcom Pieczoług i Odpadek za przygotowanie uroczystości poświęcenia ziemi. W sposób szczególny dziękujemy: p. Krystynie Rybackiej za udostępnienie terenu oraz tym wszystkim, którzy bezpośrednio byli zaangażowani w przygotowanie tej uroczystości. Nie podajemy tu nazwisk na specjalną prośbę osób zaangażowanych.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych, następne za tydzień. W środę o godz. 16:00 próba przed I Komunią świętą. Obecność obowiązkowa.
  3. W najbliższą sobotę przypada 100 rocznica Objawień Fatimskich. W związku z tym wielkim dla nas wszystkich wydarzeniem zapraszamy parafian i gości na uroczyste nabożeństwo Fatimskie o godz. 20:00. Prosimy o zabranie ze sobą świec.
  4. Pierwsza komunia św. w roku 2018 będzie 20 maja zaś odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych 3 czerwca.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.
  6. Taca z najbliższej niedzieli będzie tacą inwestycyjną.