Dziś obchodzimy uroczystość św. Józefa – patrona naszej parafii. Podczas każdej Mszy św. odmówimy litanię do św. Józefa prosząc Go o opiekę nad naszą wspólnotą.
Dziś Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych (rodzice dzieci z klas II mogą zamówić alby) następne spotkanie za tydzień.

W czwartek odbyło się spotkanie parafialnej rady gospodarczej. Omówiliśmy sytuację materialną naszej parafii i rozmawialiśmy o czekających nas zadaniach. Podczas realizacji tych zadań będziemy na bieżąco informowali o wszystkich pracach.
Listy na zbiórkę ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego zostały wzięte z następujących ulic: Pieczoługi, Odpadki, Parowa Warszawska, Rybacka, Szkolna, Starostwo, Gałachy po szosie, Gałachy nad Wisłą, Gałachy przy utracie, 18 Stycznia, Duchowizna Trakt. O. Honorata.  Bardzo prosimy mieszkańców pozostałych ulic o zabranie list.
Jak już informowałem nasze rekolekcje parafialne rozpoczną się w piątą niedzielę Wielkiego Postu, to jest 2 kwietnia i poprowadzi je ks. Andrzej Janicki. Dokładny program podamy za tydzień, będzie on też zamieszczony na naszej stronie internetowej.
Przypominam, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w piątki o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie i bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.

W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. U nas Msze św. odprawiane będą o godz. 17:30 i 18:00. Zapraszamy.
Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny, oraz baranki do święconki. Kupując je pomagamy najuboższym dzieciom