1. Dzisiejszą „Niedzielą Dobrego Pasterza" rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. O powołania te modlić się będziemy podczas nabożeństwa majowych, prosimy również o modlitwę w tej intencji w naszych domach.
  2. We wtorek o godz. 18 będzie nabożeństwo Fatimskie. O poprowadzenie różańca proszę kółko różańcowe, zaś parafian zachęcamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym nabożeństwie, zwłaszcza, że jest to rocznica zamachu na świętego Jana Pawła II, pierwsza po jego kanonizacji. Potraktujmy to nabożeństwo jako dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II
  3. W czwartek o godz. 15 :45 spotkanie dla dzieci, które w tym roku będą odnawiały swoje przyrzeczenia chrzcielne. Obecność obowiązkowa.
  4. Przypominamy, że nabożeństwo majowe jest odprawiane w naszym kościele po Mszy św. o godz. 17:00, zaś w niedzielę przed Mszą św. o godz. 18:00. Zachęcamy również do odprawiania tego nabożeństwa przy figurkach oraz w swoich domach.
  5. Kursy przedmałżeńskie w tym roku będą prowadzone w parafii św. Maksymiliana w Modlinie Starym i będą one w maju, czerwcu, wrześniu i październiku. Spotkania te będą się odbywały w środy o godz. 19:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny. Do gazety tej dołączona jest płyta z filmem fabularnym „Chrystiada" Cena gazety wraz z filmem 7 zł.