1. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Program nabożeństw będzie następujący:
    Niedziela
    godz. 9:00, 12:00 i 18;:00 Msza św. z nauką dla wszystkich, godz. 10:30, Msza św. z nauką dla dzieci.
    Poniedziałek i wtorek: godz. 9:00 Msza św. z nauka dla wszystkich, godz. 10:15, Msza św. z nauką dla dzieci ze szkoły podstawowej, godz. 12:00 Msza św. z nauką dla gimnazjalistów i godz. 18: 00 Msza św. z nauką dla Wszystkich.
    Spowiedź przed nabożeństwami, oraz w trakcie ich trwania. Wyjazdy do Chorych w środę. Chorych można zgłaszać od dnia dzisiejszego do następnego wtorku. Rekolekcje poprowadzi ks. Leszek Błaszczak, proboszcz z parafii Płonne. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych rekolekcjach.
  2.  W najbliższą środę zapraszam na spotkanie o godzinie 19:00 Radę Parafialną.
  3. Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny, a także baranka do święconki. Kupując baranka pomagamy najuboższym.
  4. Zachęcamy do korzystania z naszej strony parafialnej, www.parafiazakroczym.pl
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych tj. Drogi Krzyżowej, którą odprawiamy w piątki o godz. 17:00 i Gorzkich Żali, które odprawiamy w niedzielę po sumie.
  6. Prosimy bardzo osoby odpowiedzialne za zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego o odbiór list.