Dziś podczas Mszy św. o godz 10:30 polecać będziemy w naszych modlitwach nauczycieli, młodzież i dzieci w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Najmłodszym uczniom za tydzień to jest 17 września podczas Mszy św. o godz. 10:30 poświęcimy plecaki, zaś dzieciom z klas komunijnych rozdamy indeksy.

W niedzielę 17września w naszej parafii obchodzić będziemy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, który połączony jest z naszymi dożynkami. Mszę św. o godz. 12:00 odprawi i kazanie wygłosi ks. kan. dr Radosław Zawadzki – Dyrektor Caritas Diecezji Płockiej. Zapraszamy serdecznie na tę uroczystość asystę parafialną, dzieci do sypania kwiatkami, ministrantów oraz wszystkich parafian i gości. Mieszkańców Duchowizny prosimy o przygotowanie wieńca dożynkowego, ewentualnie kosza z warzywami i owocami oraz Chleba Dożynkowego.W piątek obchodzimy w naszej parafii dzień Eucharystyczny. Do południa będzie adoracja dla dzieci szkolnych, o godz. 15:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego po której będzie adoracja do godz. 17:30. Po Mszy św. o godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i błogosławieństwo na zakończenie dnia Eucharystycznego.

Prosimy kandydatów do bierzmowania o odbieranie swoich indeksów. Indeksy odbieramy od księdza Michała.

W sobotę dzieci z naszej parafii wyjeżdżają do Rostkowa. W związku z tym wyjazdem zbiórka dla ministrantów będzie dopiero w sobotę 23 września.

Od poniedziałku można zamawiać Msze św. na 2024r. Można też będzie zamawiać wypominki całoroczne i jednorazowe.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.

W środę o godz. 20:00 Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy.