1. Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja. Jest to już ostatnia procesja do świąt wielkanocnych.
  2. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi.
  3. W związku z planowanymi pracami przy kościele – przebudowa drogi, odwodnienie kościoła, remont organów – i zdając sobie sprawę z tego, że nie pokryjemy tych prac z ofiar wiernych w porozumieniu z ks. Biskupem i za jego zgodą sprzedaliśmy działkę parafialną o wielkości 1h – naprzeciw Biedronki. O planowanych pracach informować będziemy na bieżącą, pieniądze ze sprzedaży są zdeponowane na naszym koncie parafialnym.
  4. W najbliższą niedzielę o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Kandydaci przychodzą na to spotkanie przynajmniej z jednym z rodziców. Podczas spotkania rozdamy im indeksy.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 przy kościele zbiórka dla ministrantów, zaś o godz. 11:00 próba scholi parafialnej
  6. Przypominamy, że różaniec w naszym kościele odmawiany jest w dni powszednie o godz. 17: 00, zaś w niedziele odmawiamy podczas każdej Mszy św. jedną dziesiątkę różańca.
  7. Można już zamawiać wypominki całoroczne i jednorazowe. Przy wyjściu z kościoła i na balustradzie przed ołtarzem są wyłożone kartki na wypominki jednorazowe. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.